REŠTAURÁCIA KOLIBA

Kvalita výrobkov a rýchlosť poskytovaných služieb tvorí základ filozofie reštaurácie Koliba

Originalitou komplexu je ľudová reštaurácia Koliba, ktorá prostredníctvom priateľského personálu ponúka bohatý výber jedál tradičnej slovenskej a medzinárodnej kuchyne. Koliba neustále dbá na stále čerstvú a rozmanitú ponuku svojich produktov. Je držiteľom certifikátu ako zariadenie priateľské k deťom a rodinám, spríjemňuje posedenie hudobnou produkciou a ponúka priestory na realizáciu rôznych posedení a osláv.

Koliba sa preslávila vždy čerstvou výrobou jedál a domácimi bryndzovými haluškami, vďaka ktorým sa stala vyhľadávaným reštauračnýmm zariadením nie len pre domácich, ale aj zahraničných hostí. Reštaurácia ďalej ponúka špeciality z baraniny a inej diviny, rôzne druhy teplých a studených predjediel, polievok, ryby, hydinu a aj širokú paletu bezmäsitých jedál (zeleninový tanier, vegetariánska misa, tvarohové a bryndzové pirohy, vyprážaný syr, veľké šalátové taniere, kapustové strapačky a iné).

 

PONÚKANÉ SLUŽBY

– NEFAJČIARSKA MIESTNOSŤ

– FAJČIARSKA MIESTNOSŤ

– SALÓNIK

– DETSKÉ MENU

– DETSKÝ KÚTIK

– DETSKÉ IHRISKO

– LETNÁ TERASA

– PRESTREŠENÉ PÓDIUM

– OSVETLENÉ PARKOVISKO

JEDÁLNY LÍSTOK

Kvalita výrobkov a rýchlosť poskytovaných služieb tvorí základ filozofie reštaurácie Koliba, pretože podľa nás, len spokojný zákazník sa vráti.

Jedálny lístok ešte dopĺňame.

Platby kartou

Akceptujeme