Reštaurácia Koliba

Vynikajúce jedlá, príjemné prostredie, vonkajšie posedenie, detské ihrisko, kľud neďaleko mesta

Originalitou komplexu je ľudová reštaurácia Koliba, ktorá prostredníctvom priateľského personálu ponúka bohatý výber jedál tradičnej slovenskej a medzinárodnej kuchyne. Koliba neustále dbá na stále čerstvú a rozmanitú ponuku svojich produktov. Je držiteľom certifikátu ako zariadenie priateľské k deťom a rodinám, spríjemňuje posedenie hudobnou produkciou a ponúka priestory na realizáciu rôznych posedení a osláv.

Koliba sa preslávila vždy čerstvou výrobou jedál a domácimi bryndzovými haluškami, vďaka ktorým sa stala vyhľadávaným reštauračnýmm zariadením nie len pre domácich, ale aj zahraničných hostí. Reštaurácia ďalej ponúka špeciality z baraniny a inej diviny, rôzne druhy teplých a studených predjediel, polievok, ryby, hydinu a aj širokú paletu bezmäsitých jedál (zeleninový tanier, vegetariánska misa, tvarohové a bryndzové pirohy, vyprážaný syr, veľké šalátové taniere, kapustové strapačky a iné).

 

Reštaurácia Koliba na Margite-Ilone otvára už aj vnútorné priestory od pondelka 31.05.2021 denne od 10.30 do 22.00 hod., v piatok a sobotu do 23.00 hod. !!!

Penzión Rekrea je otvorený.

Viac informácií na telefónnom čísle 036 6316793.