PENZIÓN REKREA

Cieľom penziónu Rekrea je poskytovanie nadštandardného ubytovania

Penzión REKREA je situovaný pri termálnych kúpaliskách Margita – Ilona cca 5 km od okresného mesta Levice. Spolu s reštauráciou Koliba predstavuje ucelený komplex kvalitných hotelových a reštauračných služieb, ktorých vynikajúce referencie siahajú ďaleko za hranice našej krajiny.

Cieľom penziónu REKREA je poskytovanie nadštandardného ubytovania pre manažérov, obchodných cestujúcich, zahraničné návštevy, samozrejme aj pre rodinné pobyty v intímnom prostredí v blízkosti termálneho kúpaliska Margita-Ilona. V ponuke penziónu sú nielen dvojlôžkové a rodinné izby ale aj luxusné klimatizované apartmány vybavené vlastným TV – SAT, sociálnym zariadením, kúpeľňou, Wi-fi pripojením, balkónom a mini-barom.

IZBY

Penzión pre Vaše pohodlie ponúka 18 izieb s kapacitou 40 pevných lôžok so 6 prístelkami v nasledovných troch kategóriách

– ŠTANDARD –

16 pevných lôžok a 4 prísteľky v 8 dvojlôžkových izbách vhodné pre akéhokoľvek zákazníka zaručuje príjemné pohodlie v izbách s balkónom kategórie štandard.

– RODINA –

ucelenie 2 izieb prepojených chodbou a sociálnym zariadením ponúka ideálne riešenie pre strávenie nezabudnuteľných chvíľ každej rodiny.

– LUX –

luxusné dvojlôžkové apartmány s kapacitou 16 pevných lôžok vyhovujú aj náročnejšej klientele ako sú manažéri, obchodní cestujúci, zahraničné i tuzemské návštevy.

Prednosťou penziónu REKREA je predovšetkým vysoké úsilie dokázať nadštandardne uspokojiť všetky želania zákazníkov a to nie len v rámci ubytovania a stravovania, ale aj pri rôznych firemných či spoločenských aktivitách.

Dvoj-lôžková izba Štandard

28,00 €
Počet lôžok 2
Možnosť prístelku

Rodinná izba Rodina

65,00 €
Počet lôžok 6
Dvojizbová suita

Dvoj-lôžková izba Lux

30,00 €
Počet lôžok 2
Samostatné lôžka

Cenník doplňujúcich služieb:

Prístelka / noc

7,00 €

Odvod mestu – osoba / noc

0,50 €

Raňajky / osoba

4,00 €

REZERVÁCIA UBYTOVANIA

Vyplnte náš rezervačný formulár a my Vám obratom potvrdíme Vašu požiadavku alebo ponúkneme alternatívu

  Meno

  Priezvisko

  Telefónne číslo

  E-mailová adresa

  Typ izby

  Dátum príchodu

  Dátum odchodu

  Dôvod ubytovania

  Poznámka