CHATA REKREA

Cieľom penziónu Rekrea je poskytovanie nadštandardného ubytovania

Chata Rekrea prešla viacnásobnou rekonštrukciou, ktorá zabezpečila nové štandardné vybavenie izieb s vlastným sociálnym zariadením. Rodiny, turisti, školské organizácie a jednotlivci nachádzajú prostredníctvom zariadenia ten správny oddych a zábavu pri zachovaní veľmi dostupnej cenovej relácie. Po celý rok je k dispozícií veľká spoločenská miestnosť, ktorá je výborným priestorom na konanie tanečných a športových sústredení, usporiadanie školy prírody.

Chata REKREA svojou vhodnou orientáciou pri termálnych kúpaliskách Margita – Ilona sa stala ideálnym zariadením pre organizáciu detských letných táborov, no neposledným radom aj rodinných rekreácií.

Zariadenie Chatu REKREA by sme vrelo odporučili hlavne na dlhodobé ubytovanie s využívaním služieb ostatných zariadení, akými sú neďaleko ležiace Penzión REKREA a Reštaurácia Koliba.

PONÚKANÉ SLUŽBY

– UBYTOVANIE

– SPOLOČENSKÁ MIESTNOSŤ

– OHNISKO

– VONKAJŠIE POSEDENIE

– PARKOVISKO

– POVOLENÝ VSTUP DOMÁCIM ZVIERATÁM

Chata REKREA predstavuje počas celoročnej prevádzky svoje štandardné dvojlôžkové izby, ktorých samozrejmosťou je vybavenie vlastným sociálnym zázemím, televíznym prijímačom a pod.

Cenník ubytovacích a doplňujúcich služieb na Chate Rekrea:

Dvojlôžková izba/noc

19,00 €

Prístelka/noc

7,00 €

Domáce zvieratko/noc

5,00 €

Daň mestu – os./noc

0,50 €

Raňajky/osoba

4,00 €

Pri obsadenosti izby nad 30 dní účtujeme 10 % zľavu

Storno rezervácie pobytu bezplatne 24 hodín pred nástupom.